Olśniewająco | Magazyn Lśnienie

Pozwolicie się olśnić?

Ostatnie miesiące spędziliśmy w domach. Odizolowani od codzienności. Niektórzy przerażeni, smutni — inni spokojnie szczęśliwi. Każda reakcja była dobra — ważne, aby dać upust swoim emocjom! Prawda?

Początkowo stanęłam przed nieznanym mi Covid-19 z lękiem w obawie o zdrowie swoje i bliskich. Uciekłam do rodzinnego miasta, aby być bliżej natury. Pałętałam się po łąkach, zachwycając się wiosną. Odkrywałam ją na nowo — czułam się jak dziecko, które pierwszy raz wącha bez. Mimo że samotnie, to czułam się komfortowo. Odkryłam medytację, która dobrze układała mi w głowie. Miałam więcej czasu na jogę, a liczba zamówień biżuterii przerosła moje oczekiwania. Z czasem lęk zastąpiła wdzięczność. Uświadomiłam sobie, że dzięki koronawirusowi, więcej zyskałam, niż straciłam.

W tym czasie Maja Kubiaczyk i Martyna Krzykacz przygotowywały dla nas dziewiąty numer Magazynu Lśnienie, w którym tematem przewodnim jest DOM — pełen kultury, mody, sztuki i designu. Czy mogło być lepiej? Nie! Dlatego szalenie się cieszę, że biżuteria Gusta błyszczy tu u boku pięknej Suzi w obiektywie Alicji Walczak.

To Kolejny „dar” zarazy. Przeczytacie, a sami zobaczycie.

https://issuu.com/lsnieniemagazyn/docs/issue_9Fotograf: Alice Walczak @alicewalczak

Modelka: Suzi @zuz_filipiak

Agencja: MILK @madebymilkpoland

Make up and hair: Julia Pietryka @pietrykova

Stylizacja: Natalia Niedziółka @niedziolka_natalia

Wnętrza: Moie Studio @moie.studio

Publikacja: Lśnienie Magazyn @lsnieniemag  

Korekta: Marika Krystman

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl