Zaręczyny | Obrączki

 

Obrączki ślubne  

Ślub to wyjątkowy moment, po którym pozostają wspomnienia i obrączki, które przygotowuje dla Was z największą przyjemnością. Ten symbol miłości jest początkiem Waszej rodzinnej historii a z upływem lat staje się pamiątką. Realizuje indywidualne zamówienia na obrączki, które możemy wspólnie zaprojektować w żółtym, białym i różowym złocie -  ustalić ich kształt, grawer i wykończenie. W swojej ofercie mam również kolekcję gotowych obrączek ślubnych, które możecie modyfikować. Projektując obrączkę, staram się myśleć o tym, że staje się ona codziennym elementem stroju, musi więc was wyrażać i być szalenie wygodna. I kto powiedział, że obie obrączki muszą być takie same?  Proponuję, aby każdy z Was wybrał odpowiednią dla siebie. Ponadto, jeśli posiadacie rodzinne złoto, które chcecie przetopić na potrzeby własnych obrączek ślubnych, istnieje taka możliwość w ramach oferty Gusta.

Na realizacje obrączek ślubnych potrzebuje do 21 dni roboczych, więc jeśli zdecydujecie się na moją ofertę, to napiszcie maila na: hello@gustajewellery.com lub zadzwońcie pod numer +48 792 683 801, aby umówić się na spotkanie, gdzie omówimy szczegóły zamówienia z uwzględnieniem rozmiarów i modeli obrączek.  

Moje realizacje znajdziesz tu  


 Zaręczyny

~Ty definiujesz swoją miłość, ja projektuję pierścionki, aby ją uczcić.
Nowoczesna edycja pierścionków do upamiętniania miłości ~

Kolekcja łączy ponadczasową klasykę z nowoczesnością: pierścionki, które można kochać na zawsze, zaprojektowane z etycznie pozyskiwanych diamentów i złota z recyklingu.
Priorytetowo traktuję czas i uwagę - jestem tutaj, aby słuchać i uczyć się. Chcę stworzyć pierścionek, który będzie idealny dla Ciebie. Każdy pierścionek projektuję, tak, aby był pamiątką, noszony codziennie i przekazywany z pokolenia na pokolenie. Wykonuje wzory na zamówienie z zaangażowaniem. Moja stała kolekcja określa dostępne style pierścionków, jednak każdy indywidualny pierścionek jest wykonany na zamówienie z wybranym kamieniami zakupionym specjalnie dla Ciebie. Robienie rzeczy w ten sposób jest czasochłonne i pracochłonne — ale chcę tworzyć dla Was przedmioty, które są znaczące, które dodają wartości i wspierają pozytywne zmiany.

Na życzenie klienta produkt można wykonać w innym materiale. Istnieje możliwość zaprojektowania pierścionka zaręczynowego. Do produktów z kamieniem szlachetnym, dodaję certyfikat gemmologiczny.    

Poznaj ofertę pierścionków zaręczynowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl