Świąteczna rozmowa z Sabiną i Andrzejem 0
Świąteczna rozmowa z Sabiną i Andrzejem

Święta, święta i po świętach? Wcale nie! Jeszcze kilka wyjątkowych dni przed nami, co więcej — proponuję podejść do nowego roku z postanowieniem celebracji każdego dnia. Świetnym pomysłem jest mówienie sobie codziennie, za co jesteśmy wdzięczni — może okaże się, że wcale nie jest tak szaro w naszym życiu, tylko tego nie zauważamy? Do ostatniej świątecznej rozmowy zaprosiłam moich serdecznych znajomych, u których rok temu świętowałam Sylwester w ich pięknym domu na Dolnym Śląsku, do którego serdecznie Was zapraszam! 

czytaj całość »
Świąteczna rozmowa z Brunoszką 3
Świąteczna rozmowa z Brunoszką

Za pięć dni święta! Ciekawa jestem jak Wasze przygotowania? U mnie intensywnie — czuję się jak elf, który realizuję Wasze zamówienia. Mam wrażenie, że przerobiłam z tonę srebra, (mój nauczyciel właśnie skończył obrabiać 1 kg złota) a jeszcze przede mną kilka realizacji. 

czytaj całość »
Świąteczna rozmowa z Mariką Krystman 10
Świąteczna rozmowa z Mariką Krystman

Witajcie Mikołajkowo! Mam nadzieję, że w Waszych butach pojawiły się łakocie i poczuliście świąteczną aurę, a jeśli nie to może pomoże grudniowy cykl rozmów, który dla Was przygotowałam. W każdy poniedziałek będziecie mogli, przeczytać wywiad na blogu Gusta z inspirującymi ludźmi. 

czytaj całość »
Olśniewająco | Magazyn Lśnienie 13
Olśniewająco | Magazyn Lśnienie

Pozwolicie się olśnić?

Ostatnie miesiące spędziliśmy w domach. Odizolowani od codzienności. Niektórzy przerażeni, smutni — inni spokojnie szczęśliwi. Każda reakcja była dobra — ważne, aby dać upust swoim emocjom! Prawda?

czytaj całość »
Gusta & Miszkomaszko | Pierwsza kooperacja 1
Gusta & Miszkomaszko | Pierwsza kooperacja

Kto z Was czekał na wiosnę? Ja bardzo! To czas odrodzenia – budzimy się z zimowego snu, aby korzystać z dobroci natury. Jestem szalenie szczęśliwa, kiedy rano do mojej sypialni zawita promyk słońca, którego nie „zwyzywam”, bo mnie obudził, a uśmiechnę się do niego przyjaźnie. Z radością pożegnam wełnianą czapkę, by w końcu założyć ukochane kolczyki, włożę lnianą marynarkę i wypiję wino na balkonie.

czytaj całość »
Pani Maria | lśniąca rozmowa 11
2.jpg

Kiedy marzyłam o swojej marce, chciałam wzbogacić ją o bloga, na którym pojawiłyby się rozmowy o biżuterii z uwzględnieniem zaglądania do szkatułek – przepełnionych nie tylko złotem, ale również historiami o nich. Ciekawi mnie kontekst pamiątek rodzinnych jako nośnika wspomnień, to, jakie znaczenie przypisujemy precjozom, oraz jakie okazje są godne założenia Warmetowskiego pierścionka.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl